Oversigtskalender

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:45 - 08:00
Ungdom
ESAA
07:45
LEDIGE BANER: 0
UngdomAlle baner er brugt!
Ungdom
ESAA
07:45
LEDIGE BANER: 0
UngdomAlle baner er brugt!
08:00 - 08:15
Baneleje
Bane 6 + 8
08:00
BanelejeBane 6: Peter Jespersen, Erling F. Nielsen, Steen L. Sørensen, Poul Winther.

Bane 8: Andreas Kyng, Just Poulsen
08:15 - 08:30
08:30 - 08:45
08:45 - 09:00
09:00 - 09:15
Miniton
Bane: 1-9
09:00
09:15 - 09:30
09:30 - 09:45
09:45 - 10:00
10:00 - 10:15
U60
Bane: 1-7
10:00
U60
Bane: 2-5
10:00
Baneleje
Bane 9
10:00
LEDIGE BANER: 4
BanelejeBane 9: Dorte Ravnsbo, Ole Ravnsbo

U60
Bane: 2-5
10:00
U60
Bane: 2-5
10:00
U60
Bane: 1-7
10:00
10:15 - 10:30
10:30 - 10:45
Miniton
Bane: 1-9
10:30
10:45 - 11:00
11:00 - 11:15
11:15 - 11:30
11:30 - 11:45
11:45 - 12:00
12:00 - 12:15
Baneudlejning
KLIK på baneudlejning og book en tid
12:00
Bane 1-9
Baneudlejning
KLIK på baneudlejning og book en tid
12:00
Bane 1-9
Baneudlejning
KLIK på baneudlejning og book en tid
12:00
Bane 1-9
Baneudlejning
KLIK på baneudlejning og book en tid
12:00
Bane 1-9
Baneudlejning
KLIK på baneudlejning og book en tid
12:00
Bane 1-9
12:15 - 12:30
12:30 - 12:45
12:45 - 13:00
13:00 - 13:15
Baneleje
Bane 5, 6, 7, 8, 9
13:00
BanelejeBane 5: TDC

Bane 6: TDC

Bane 7: TDC

Bane 8: TDC

Bane 9: TDC
13:15 - 13:30
13:30 - 13:45
13:45 - 14:00
14:00 - 14:15
14:15 - 14:30
14:30 - 14:45
14:45 - 15:00
15:00 - 15:15
Ungdom
Trænere: EjMø + ToSu
15:00
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: MiKj + EjMø
15:00
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: AnBj + EjMø
15:00
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: AnBj + EjMø
15:00
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: EjMø + AnBj
15:00
LEDIGE BANER: 0
Handicap
Bane 6-9
15:00
LEDIGE BANER: 0
15:15 - 15:30
15:30 - 15:45
15:45 - 16:00
16:00 - 16:15
16:15 - 16:30
Ungdom
Trænere: MiKj + EjMø
16:15
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: MiKj + ZhQu
16:15
LEDIGE BANER: 0

Baneleje
Bane 9
17:00
LEDIGE BANER: 0
BanelejeBane 9: Carsten Hviid, Carsten Nielsen, Poul Agger.

Ungdom
Trænere: ToAn + AnBj
16:15
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: MiKj
16:15
LEDIGE BANER: 0
Ungdom
Trænere: EjMø + AnBj
16:15
LEDIGE BANER: 0
16:30 - 16:45
Motionist
Bane: 1-9
16:30
LEDIGE BANER: 0
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
Ungdom
Trænere: MiKj + EjMø
17:30
LEDIGE BANER: 0
17:45 - 18:00
Senior træning
Bane: 1-5
17:45
LEDIGE BANER: 0
Senior træningUngseniortræning: 17:45 - 19:30

Baneleje
Bane 8 - 9
18:00
LEDIGE BANER: 0
BanelejeBane 8: Jens Hofman, Bent Andersen, Palle Christensen.

Bane 9: John Leibøll Jensen, Lars Brønsby.
Ungdom
Trænere: AnBj + EjMø
17:45
LEDIGE BANER: 0
18:00 - 18:15
Baneleje
Bane 1 - 9
18:00
LEDIGE BANER: 0
BanelejeBane 1: Gitte Buch, Sissel Simonsen

Bane 2: Tove T. Olesen, Hanne Sørensen, Anna K. Sørensen, Henya Jeppesen.

Bane 3: Carsten Damsgaard, Henrik S. Olsen, Henning Rasmussen.

Bane 4: Flemming Lind, Ole Jensen, Kirsten H. Jensen, Hanne Jensen.

Bane 5: Asbjørn Kleif, Ole Olsen, Jens Krogh, Jacob Magnussen.

Bane 6: Flemming Sams Bali, Lars Engelund.

Bane 7: Palle Christensen, Jens Hofman, Benni Hansen, John L. Sørensen.

Bane 8: LEDIG

Bane 9: Jens B. Andersen, Torben Nielsen, Tom Poulsen, Niels Kjeldstrup, Jan Sonnenborg, M. Christiansen.
Baneleje
Bane: 2 - 9
18:00
LEDIGE BANER: 1
BanelejeBane 1: LEDIG

Bane 2: Jan Eskesen, Jeanette Eskesen, Ole S. Kjeldsen, Claus Falkenvig.

Bane 3: Jan Thostrup, Kim Tørnsø.

Bane 4: Poul Dall, Leon M. Andresen.

Bane 5: Ole Nielsen, Henrik Udsen, Poul Eskerod.

Bane 6: Dorte Hvid, Hanne Jensen, Tina Schroll, Birte H. Jeppesen.

Bane 7: Claus Nøiers Pedersen, Niels Nøiers Pedersen.

Bane 8: Lars H. Nielsen, Birgit R. Laursen, Jens Bak, Per R. Ebbesen.

Bane 9: Lars Victor Jensen, Jan Noesgaard Nielsen.
18:15 - 18:30
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
Motionist
Bane: 1-9
19:00
LEDIGE BANER: 0
MotionistMotionist: 19:00 - 20:45
Senior træning
Bane: 1-9
19:00
LEDIGE BANER: 0
Senior træningSeniortræning: 19:00 - 22:00
Baneleje
Bane: 1-9
19:00
LEDIGE BANER: 0
BanelejeBane 1: Peter Locht, Torben Søgaard Jensen.
Bane 2: Eskild N. Frederiksen, Peter Sørensen.

Bane 3: Marianne Deding, Birgit N. Christensen.

Bane 4: Jens Nørkjær, Oskar Lund, Lars Kaysen, Gert Olander.

Bane 5: QUIST VVS

Bane 6: Aarhus Mæglerne.

Bane 7: Jan Have, Peder Falk.

Bane 8: Morten Kristensen, Jens Grann.

Bane 9: Ole Thomsen, John Roesen.
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
Senior træning
Bane 1-9
19:30
LEDIGE BANER: 0
Senior træningSeniortræning: 19:30 - 22:00
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
Baneleje
Bane: 2-3, 6-9
20:00
LEDIG BANER: 3
BanelejeBane 1: LEDIG

Bane 2: Michael Locht, Peter Arberg.

Bane 3: Lars Christensen, Niels Christensen.

Bane 4: LEDIG

Bane 5: N. K. Schønemann, Thomas Bæch, Henrik Frandsen, Kurt Nielsen.

Bane 6: LEDIG

Bane 7: Finn Nielsen, Bo Sejer Frandsen.

Bane 8: Signe Roesgaard, Marie Roesgaard

Bane 9: Svend Bay-Smidt, Jens Ole Sørensen.
20:15 - 20:30
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
Baneleje
Bane 1
20:45
BanelejeBane 1: Ulrik Dybro, Kristian Holst, Ebbe Madsen, Lars Lindbjerg

Motionist
Bane: 2-9
20:45
LEDIGE BANER: 0
MotionistMotionist: 20:45 - 22:45
21:00 - 21:15
Baneleje
Bane 9
21:00
LEDIGE BANER: 8
BanelejeBane 1: LEDIG

Bane 2: LEDIG

Bane 3: LEDIG

Bane 4: LEDIG

Bane 5: LEDIG

Bane 6: LEDIG

Bane 7: LEDIG

Bane 8: LEDIG

Bane 9: Palle Neistskov, Keld Vestergaard, Jens Thomsen, Kim Jensen.
21:15 - 21:30
21:30 - 21:45
21:45 - 22:00
22:00 - 22:15
22:15 - 22:30
22:30 - 22:45

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

No events available!

Kontakt os hvis du ønsker at leje en bane